Úvodní stránka

Účel Galerie vodních skautů ČR

Tato galerie by měla sloužit především jako zdroj fotek pro vnitřní i vnější prezentaci vodních skautů. Jejím cílem je být pomocníkem pro všechny, kdo se snaží propagovat činnost vodních skautů, ať už v rámci našeho hnutí, nebo navenek. Vznikla zkrátka proto, že dobrých (a technicky kvalitních) fotek není nikdy dostatek a proto by bylo dobré jich navzájem co nejvíce sdílet.

Informace pro fotografy

Fotky si může prohlížet kdokoliv, stahovat je však mohou pouze "zmocnění" uživatelé (pouze pár osob). Fotografové vkládající své fotky do galerie se tedy nemusí bát, že si jejich díla může stáhnout kdokoliv. Naopak, mohou se těšit, že třeba zrovna jejich fotografie vyjde na titulní stránce elektronické Kapitánské pošty ;-) Veřejně dostupné jsou pouze náhledy v rozlišení 800x600 pixelů a server je nastaven tak, že by nemělo být možné stáhnout originály bez patřičných přístupových práv.

Předtím, než se pustíš do vkládání, přečti si prosím pravidla, kde jsou specifikovány požadavky na fotografie. Existuje také e-mailová konference pro všechny zájemce o fotografování (nejen) z řad vodních skautů.

Informace pro návštěvníky

Samozřejmě ne všichni musí hned vkládat nové fotografie... Je možné si prostě jen prohlížet galerie, komentovat a hodnotit fotky. Zpětná vazba je pro (nejen) skautské fotografy velmi důležitá.

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo připomínek neváhejte kontaktovat správce galerie Zdendu.